Vidiauto Novosti Najave Uspoređujemo obiteljske sedan dizelaše Mazda, Opel, Peugeot i Toyota

Autor: Krunoslav Ćosić Objavljeno: 09.10.2015. 16:30

VIDIAUTO Izbor tjedna – Palac gore za kupnju! 

Uspoređujemo obiteljske sedan dizelaše Mazda, Opel, Peugeot i Toyota

Uspoređujemo obiteljske sedan dizelaše Mazda, Opel, Peugeot i Toyota

U našoj tjednoj usporedbi u obzir smo uzeli četiri sedana non-premium marki - to su Mazda, Opel, Peugeot i Toyota.

Premium sedani kupuju se srcem i uz preduvjet debelog nočanika, a poslovni automobili (nerijetko namještenim) uvjetima raznih natječaja. Mi ćemo se pozabaviti s dilemama privatnih kupaca koji su si odlučili priuštiti limuzinsko vozilo srednje klase. Iz ne osobito bogate ponude non-premium marki odabrali smo četiri proizvođača - to su Mazda, Opel, Peugeot i Toyota.

U ponedjeljak 12. rujna 2015. samo na VidiAuto portalu, koji svaki tjedan donosi jednu novu usporedbu, otkrivamo koji će sedan dobiti našu preporuku za kupnju.

U međuvremenu, pogledajte naše dosadašnje usporedbe i provjerite koje smo automobile preporučili za kupnju.

Ključne riječi:
cijena Palac gore za kupnju sedan usporedba
Vezani sadržaji
Komentari

Učitavam komentare ...

Učitavam


Na dan: 12. ožujak 1952.

3-12-1952 Predstavljen 300 SL

Predstavljen 300 SL

Na današnji dan 1952. godine, Mercedes je novinarima predstavio 300 SL. Ovaj sportski coupe s krilnim vratima jedan je od najprepoznatljivijih Mercedesa uopće.

vs

.::.