Vidiauto Zanimljivosti Auto FUN Kellyina prva vožnja u Ferrariju

Autor: Krunoslav Ćosić Objavljeno: 31.07.2014. 01:43

Ferrari California 

Kelly pokazuje kako izgleda prva vožnja u Ferrariju California

Kellyina prva vožnja u Ferrariju

Pogledajte kako u Ferrariju namjestiti sjedalo, kako pokrenuti motor pritiskom samo na gumb na upravljaču...

Kelly je prvi put sjela za upravljač moćnog Ferrarija California i nema pojma o niti čemu, čak niti kako se spuštaju stakla, a kamoli kako se pokreće motor. Ipak, Kelly je uspjela savladati sve gumbiće koje Ferrari ima u svojem interijeru i zaputila se u vožnju po ulicama Miamija. Pri startanju joj se motor nije ugasio, možda i zato što se radi o automatiku :)

U svakom slučaju, ovo je vrlo koristan video jer ukoliko se jednog dana nađete u prilici voziti Ferrari Californiju, dobro će vam doći znanje.

Prva voznja u Ferrari California 3
Ključne riječi:
California Ferrari video
Vezani sadržaji
Komentari

Učitavam komentare ...

Učitavam


Na dan: 23. veljača 1893.

2-23-1893 Dizelski motor

Dizelski motor

Rudolf Diesel primio je na današnji dan 1893. njemački patent za dizelski motor. Premda ispočetka nisu bili pretjerano popularni u automobilima, dizelski motori danas su gotovo sustigli benzinske motore, a samo je pitanje vremena kad će ih prestići.

vs

.::.